آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش 2)

7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش 2)
1398/01/26

نویسنده : cio.com/hot-and-cold-tech-investments-budget-trends by John Edwards اخبار

7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش 2)

سرمایه گذاریها در تکنولوژی همانند تغییرات دیجیتالِ درگیر با کسب و کارها دارای فراز و نشیب بسیاری است. در اینجا نگاهی می اندازیم به داغ ترین و سرد ترین های سال 2019.


تحول دیجیتال دارد صنعت IT را به ریشه های اصلی خود باز میگرداند، و مدیران انفورماتیک با تقویت سهام شرکتها در چندین بازارِ امیدوارکننده تکنولوژی و کاهش بودجه در سایر بخشها به این روند واکنش نشان میدهند.
 

امنیت مجازی/اطلاعات (درصد افزایش سرمایه گذاری توسط مخاطبان: 40%)

در دنیای مجازی همه رهبران IT روی حافظت از داده ها متمرکز شده اند، پس اینکه سرمایه گذاری زیادی روی تکنولوژیهای امنیتی در سال 2019 انجام شود اتفاق غافلگیر کننده ای نیست. ابزارهای امنیتی قدیمی موجود، افزایش روز افزون بکارگیری تکنولوژیهای نو ظهور، بخصوص شبکه های اینترنت اشیاء (IoT) همگی چالشهای جدید و جدی ای را ارائه میکنند. بگفته Kunal Agarwal، مدیر بخش IoT کمپانی امنیت IT Symantec:"همچنان که تهدیدات علیه تکنولوژی و امنیت پیشرفت میکنند، حملات سایبری به دستگاههای IoT نیز افزایش و تکامل میابد و زیر ساختهای مهمی که دنیای واقعی و دیجیتال را بهم پیوند میزند را هدف قرار میدهند." و هشدار میدهد که اکثر زیر ساختهای حیاتی سیستمهای کنترلی صنعتی برای مقابله با حملات سایبری، از رده خارج، ناقص و بسیار آسیب پذیرند. او می افزاید:"تحقیقات اخیر نشان میدهد نیمی از سیستمهای موجود، روی Windowsهای منقضی اجرا میشوند که آنها را در مقابل حملات بدافزارهای باجگیر و مخرّب نا امن میکند."

Hansang Bae مدیر بخش تکنولوژی کمپانی تولید سخت افزار و نرم افزار امنیتی Riverbed Technology ادعا میکند IoT هنوز خیلی پیشرفت نکرده است اما در حال تکمیل است. او میگوید:"گستردگی و سرعت بکارگیری دستگاههایIoT باعث شده تولیدکنندگان، تکنولوژیهای امنیتی قوی را قربانی سرعت در تکنولوژیِ تولید کنند، در حالیکه تکنولوژیهای امنیتی، حفاظت بیشتری را در مقابل هزینه های تولید پایین فراهم میکنند. این روند در سال 2019 دستگاه های IoT را با رخنه های امنیتی بسیاری مواجه میکند."