آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش3)

7 کلید سرمایه گذاری در IT (بخش3)
1398/02/02

نویسنده : cio.com/hot-and-cold-tech-investments-budget-trends by John Edwards اخبار

7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش3)

سرمایه گذاریها در تکنولوژی همانند تغییرات دیجیتالِ درگیر با کسب و کارها دارای فراز و نشیب بسیاری است. در اینجا نگاهی می اندازیم به داغ ترین و سرد ترین های سال 2019.


تحول دیجیتال دارد صنعت IT را به ریشه های اصلی خود باز میگرداند، و مدیران انفورماتیک با تقویت سهام شرکتها در چندین بازارِ امیدوارکننده تکنولوژی و کاهش بودجه در سایر بخشها به این روند واکنش نشان میدهند.

تقویت/تحول هسته سیستم (درصد افزایش سرمایه گذاری توسط مخاطبان: 31%)

از آنجاییکه فاصله بین سازمانها و اپلیکیشنهای مصرفی تیره و تار شده، فشار بر روی هسته سیستمها افزایش یافته است. Wendy Pfeiffer مدیر انفورماتیک کمپانی نرم افزاری فضای ابری Nutanix میگوید:"اپلیکیشنهای مدرن که با یادگیری ماشینی (Machine Learning) و پروسه زبان طبیعی آمیخته شده اند، نیازمند محاسبات کارا و پویا و ظرفیتهای ذخیره سازی و شبکه ای هستند." او می افزاید:"نیاز به بهینه سازی مدلهای مصرف و مالی همچنین باعث ایجاد و راه اندازی فضای چند ابری شده است."

Findlingپیش بینی میکند تا سال 2022، 75 درصد استراتژیهای دیجیتالی موفق توسط سازمانهای تحول یافته حوزه IT ساخته میشوند که از زیر ساختها، اپلیکیشنها و معماری داده های مدرن و منطقی بهره میبرند. "مدیران انفورماتیک بایستی یک وظیفه دشوار را انجام دهند که آن، مدرن و منطقی سازی زیر ساختها و اپلیکیشنهای مربوطه و معماری داده هاست."