آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش4)

7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش4)
1398/02/04

نویسنده : cio.com/hot-and-cold-tech-investments-budget-trends by John Edwards اخبار

7 کلید سرمایه گذاری در IT در سال 2019 (بخش4)

سرمایه گذاریها در تکنولوژی همانند تغییرات دیجیتالِ درگیر با کسب و کارها دارای فراز و نشیب بسیاری است. در اینجا نگاهی می اندازیم به داغ ترین و سرد ترین های سال 2019.


تحول دیجیتال دارد صنعت IT را به ریشه های اصلی خود باز میگرداند، و مدیران انفورماتیک با تقویت سهام شرکتها در چندین بازارِ امیدوارکننده تکنولوژی و کاهش بودجه در سایر بخشها به این روند واکنش نشان میدهند.

 

سرویس فضای ابری (درصد افزایش سرمایه گذاری توسط مخاطبان: 33%)

Ben Lorica مدیر بخش دانش داده ها در کمپانی آموزش و نشر O’Reily معتقد است که سال 2019 سال بزرگش برای سرویسها و راه حلهای فضای ابری خواهد بود. او ذکر میکند که تحقیقات آن شرکت نشان میدهد بیشتر شرکتها بخشی از زیر ساختهای تحلیلی و داده های خود را به فشای ابری انتقال میدهند. او میگوید:" ما همچنین دریافتیم شرکتهایی که از قبل تج9ربه بیشتری در استفاده از پلتفرم ابری داشتند امروزه از تکنولوژیهای جدیدتری مانند Serverless بهره میبرند."

Krishnan Ramanujam رئیس بخش بیزینس و سرویسهای تکنولوژی در کمپانی مشاوره ای Tata میگوید:"بکارگیری PaaS به جریان اصلی تکنولوژی برای شرکتهایی که بر روی محتوای اپلیکشن ها متمرکزند، همینطور برای راه حلهای کسب و کار، مانند تحلیل داده ها، IoT، و همچنین سرویسهای تجمیعی برای پلتفرم های SaaS تبدیل خواهد شد." او می افزاید:" ابزار بردار و بنداز بزودی ناپدید خواهد شد و بهره گیری از فضای ابری ،حتی در لایه IaaS، به ابزار تبدیل کن همون موقع که انتقال میدی تبدیل میشود.

Ramanujam معتقد است AWS Outpost و سایر راه حلهای مستقر در محل، مانند Azure Stack و(Google Kubernetes Engine (GKE، شرکتها را قادر میسازد تا سریعتر و گسترده تر با تولید کننده های بسیار بزرگ مرتبط شوند و بر مسائل امنیتی و ممیزی که حول فضای ابری عمومی موجود است غلبه کنند.