آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع بانکداری و مالی

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع
1398/07/01

نویسنده : dundas.com/solutions/industry اخبار

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع بانکداری و مالی

تغییر و تحول مقررات، چه در بانکداری خرد و چه در خدمات مالی سبب شده تا بانک ها میزان درآمدهای پایدار خود را مجدداً اعتبار سنجی کنند.


 در این سیر تحول سریعی که در حال وقوع است، آیا اطلاعات کافی برای تصمیم گیری های صحیح را در اختیار دارید؟

 

منابع انسانی

با تعیین هدفگذاری مشخص در منابع انسانی یک سازمان، شاهد کاهش جابجایی پرسنل و بهبود بهره وری محیط کار و در نتیجه افزایش عملکرد خواهیم بود. داشبوردهای گزارش دهی، ابزارهایی را دراختیار منابع انسانی قرار میدهد تا بتوانند اهداف کاری کارمندان را زیر نظر بگیرند، جبران خسارت تعیین کنند، برنامه جانشینی افراد را تدوین و فشار کاری را مدیریت کنند.

 

خدمات دهی وام

همزمان با افزایش قصور و سلب حق اقامه دعوی، وام دهندگان نیاز دارند که بفهمند در جهت کمک به بازپرداخت توسط وام گیرندگان مضطرب، چه قدم هایی را بردارند تا منجر به کاهش موانع اداری شود. بوسیله تجمیع و تحلیل داده های وام، داشبوردها امکان درک حجم زیادی از داده ها را در یک نگاه اجمالی فراهم میکنند. تحلیل های تصویریِ نرخ گردش، بازده فعالیت، و عواملی که سبب پرداخت جا افتاده یا دیر هنگام میشود، به وام دهندگان کمک میکند تا مشکلات رایج را شناسایی کنند و ریسک سلب حق اقامه دعوی را بوسیله شناخت اینکه "کِی و چگونه" درباره برنامه های باز پرداخت گفتگو کنند کاهش دهند.

 

تحلیل ریسک

داشبورد میتواند در درک و تحلیل ریسک کمک کند، خواه از سمت بازارهای مالی باشد یا بازارهای اعتباری و یا کارهای عمومی. تکنولوژی تصویر سازی داده ها با استفاده از مدل های محاسبه ای تست تنش و "چه میشود، اگر؟" میتواند در تحلیل و پیش بینی پیشامدها راهگشا باشد و شما را در مقابل اتفاقات آینده آماده کند.

 

عملکرد شعب

داشبورد میتواند با تهیه یک پرتال فعال برای مدیران شعب، مدیران منطقه ای و مدیران اجرایی امکان این را بدهد تا عملکرد شعب را از بالاترین تا پایین ترین سطح کاوش کنند. این به مدیران کمک میکند تا بفهمند که مشتریان، محصولات را از مناطق مختلف خریداری میکنند، اینکه کدام مناطق نیاز به دوره های آموزشی بیشتر دارند و اینکه چگونه از طریق تحلیل الگوهای رفتاری مشتری، یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنند. مدیران اجرایی میتوانند با استفاده از داشبورد، درک بهتری نسبت به اینکه کدام شعب دستورات مشخص شده را اجرا میکنند، پیدا کنند (بعنوان مثال، اطمینان از اینکه هر مشتری 5 یا بیشتر از 5 مورد از محصولات شما را داراست.)

 

مدیریت سرمایه

تحقیقات اخیر نشان میدهد که مدیریت سرمایه به رویکرد متناسب تری نیاز دارد، و سرمایه گذارانِ عمده، تقاضای فعل و انفعالات مجازی بیشتری همانند واکنش های حقیقی را دارند. یک داشبورد میتواند بعنوان یک متمایز کننده با استفاده از یک پرتال شخصی سازی شده که میتواند کار تصویر سازی، تحلیل و اثر متقابل با نمونه اولیه را انجام دهد به جذب مشتری کمک کند، نتایج را با مدیران صندوق سرمایه به بحث بگذارد و درخواست مشاوره شخصی بدهد.