آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل تکنولوژی فوق پیشرفته

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل تکنولوژی فوق پی
1398/08/04

نویسنده : dundas.com/solutions/industry

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل تکنولوژی فوق پیشرفته

میتوان از داشبوردها بمنظور رصد کردن اطلاعات مرتبط با مصرف پهنای باند، بکارگیری دستگاهها و سِرورها بهره برد.


داشبوردهای زمان -حال میتوانند در فواصل معیّن و متناوب بروز رسانی شوند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعاتی که بر روی صفحه نمایشگر میبینید تازه و قابل اجرا هستند.

 

کاهش ریسک تولید

کاستن از ریسک زنجیره تولید کاملاً مرتبط با مدیریت بر جزئیات است، مانند: ارزیابی زمان های پاسخگویی عرضه کنندگان کالا، تاریخچه بازرسی محصولات، قیمت گذاری، جریانات مالی، میزان سود آوری، موجودی انبار، ظرفیت تولید، میزان تهدید بلایای طبیعی، نرخ کیفیت/نقص کالا، سرعت تحویل کالا و پیچیدگی های زنجیره تولید. مقایسه کردن عوامل ریسکِ تولید کنندگان مختلف و تحلیل تصویریِ اینکه چگونه این عوامل در طی زمان تغییر میکنند میتواند به پیش بینی و جلوگیری از اختلالات، کمک بسیاری کند. یک داشبورد همچنین میتواند بعنوان یک تحلیل سناریویی در چگونگی تأثیر فجایع بر روی زنجیره تولید استفاده شود.

 

برنامه ریزی عملیات و فروش

سازمان های پیشرو از  S&OP (همکاری بخشهای فروش و عملیات) برای تعیین نیازهای تولید بر پایه پیش بینی های فروش و تقاضا، محدودیت های عرضه و تحلیل های مالی، بهره میگیرند. یک داشبورد میتواند همکاری بین مدیران بخش های فروش، تبلیغات و تدارکات را بیشتر کند، بنابراین همه آنها از یک منبع داده ای استفاده میکنند تا هرچه بیشتر تخمین ها را پالایش و بهینه کنند. برنامه ریزی های عملیات اجرا و فروش به جلوگیری از تولید بیش از ظرفیت و بیش از موجودی انبار کمک شایانی میکنند. این ابزار، هزینه های انبارداری را کم میکند و باعث ایجاد یک برنامه روان شده، که هزینه های کارگر و اختلال در تولید را به حداقل میرساند.

 

مدیریت ارتباط با تولیدکننده

اسکور کارت SRM (مدیریت ارتباط با عرضه کننده)، کیفیت ارتباط با عرضه کننده، هم از جنبه داخلی و همینطور از نظر عرضه کننده را رصد میکند. اندازه گیری و بهبود معیارهای کلیدی در طی یک گفتگو و همکاری به یک رابطه قویتر با عرضه کننده منجر میشود. هرچه این رابطه مستحکم تر شود، باعث صرفه جویی بیشتر از طریق قیمت گذاری مورد دلخواه مصرف کننده و طرح کلی این همکاری مشترک میشود. همچنین، باعث ایجاد فرصت های جدید درآمد از طریق دستیابی انحصاری به تکنولوژی های جدید، کاهش عدم موجودی های انبار با پیش بینی های دقیق و مدیریت بهتر ریسک میگردد.