آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع مهمانداری و هتلداری

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع هتلداری
1398/08/11

نویسنده : dundas.com/solutions/industry

هوش تجاری راه را برای شما روشن میکند، راه حل صنایع مهمانداری و هتلداری

اینترنت، دیدگاه هتل ها درباره خدمات رسانی به مشتریان را به کلی تغییر داده است.


امتیاز دهی و اتاق های گفتگوی آنلاین و نظرات مهمانان قبلی تأثیر بسیاری بر آینده کسب و کار مهمانداری و هتلداری دارد. چه میشود اگر شما بتوانید امتیازات خود را از طریق یک داشبورد ساده و جامع مشاهده کنید؟ یا بتوانید شاخص های کلیدی عملکرد همانند رضایت مهمان، مرتب کردن به موقع اتاق و جوایز وفاداری برای بقای بهتر مهمانان را دنبال کنید؟

 

جذب مشتریان آنلاین

بیش از 90 درصد کاربران اینترنت پیش از رزرو هتل به تحقیق در اینباره میپردازند و بسیاری از آنها طبق نظرات بقیه تصمیم گیری میکنند. یک داشبورد میتواند جهت تحلیل اطلاعات، از نظرات آنلاین، بررسی های میدانی مهمانان و کارت های نظرسنجی برای روشن شدن مشکلات و کشف علایق مهمانان از میان نظرات آنها بکار گرفته شود. دستیابی به این داده ها به مدیران هتل ها امکان میدهد تا هر از گاهی تغییراتی بوجود آورند تا امتیاز دهی آنلاین و جذب مشتری خود را افزایش دهند.

 

کیوسک وفاداری مهمان

با یک کیوسک به مشتریان خود نشان دهید چقدر نسبت به وفاداریشان ارزش قائل هستید. راه پیگیری جوایز جمع آوری شده، امتیازات نقدی مجانی، نقشه مکان هایی که در آنها مستقر بوده اند و چک کردن پیش بینی آب و هوای منطقه را برایشان هموار سازید.

 

نظارت بر عملکرد

یک داشبورد همانند یک مرکز دسترسیِ امنِ داده، از  طریق PMS (سیستم مدیریت دارایی) و سیستم های رزرو آنلاین عمل میکند. میزان اشغال فضاها، RevPAR (درآمد حاصل از اتاق های موجود)، ADR (نرخ متوسط روزانه) و رزرو آنلاین را از طریق تبلت و گوشی هوشمندتان پیگیری کنید. زمانیکه میزان عملکرد از حدود هدفگذاری شده پایین تر می آید، هشدارهای ایمیلی به مدیریت، میتواند راهگشا باشد.

 

تبلیغات مؤثر برند

داده هایی که از طریق داشبورد بدست می آورید را برای تحلیل نظرات مشتری، معیارهای جمعیتی، وفاداری و رضایتمندی بکار بگیرید. سپس این بینش ارزشمند را تبدیل به کمپین های تبلیغاتی مؤثر کنید که بر نیازهای مشتری تمرکز دارد و در آخر برند خود را بسازید. داشبوردها میتوانند به داده های مشتری، همینطور داده های بررسی ها توسط مشتری در PMS متصل شوند، تا تحلیل عمیق تری بر روی تمام سیستم ها و نه فقط روی یک سیستم بدست آید.