آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


نرم افزارهای هوش تجاری تحت وب


با رشد روزافزون فناوری اطلاعات در تمامی زمینه ها، عدم استفاده مناسب از فرصت هایی که همراه با این رشد همه جانبه در اختیار تمامی ابعاد کسب و کارها قرار می گیرند، به خودی خود یک تهدید بالقوه محسوب می شود. در حالیکه شرکت های متعدد از این فرصت های موثر برای رشد و پیشرفت تجارت خود بهره می برند اگر در این رقابت همپای پیشرفت های حاصله رو به جلو حرکت نکنیم، هزینه های قابل توجهی را متحمل خواهیم شد.

شرکت کنکاشگران ماموریت خود را این گونه بنا نهاده که با طراحی و ساخت الگوهای مورد نیاز کسب و کارهای مختلف، سیستم های تجارت هوشمند خود را دقیقا مطابق آنچه مورد نیاز مشتریان است از پایه و با امکانات موجود آنان مهیا کند.

با این روش کاربران این سیستم ها به همان راهکارهایی دسترسی خواهند داشت که به آن نیاز دارند، نه کمتر و نه بیشتر. بدینوسیله مشتریان یک کالا و الگوی ثابت خارج شده از یک خط تولید که تنها بخشی از نیازهای هر سازمانی را برآورده می کند در اختیار نخواهند داشت، بلکه سیستمی در اختیار آن ها قرار می گیرد که دقیقا مطابق نیازشان و مخصوص آنان طراحی شده.

کنکاشگران با تجربه طراحی و راه اندازی سیستم های هوش تجاری Business Intelligence برای شرکتهای عمدتا تجاری و بین المللی، هدف خود را توسعه مفاهیم هوش تجاری در کسب و کار داخلی قرار داده. در شرایطی که سیستم های داخلی موجود چندان کارآمد نیستند و سیستم های مشابه خارجی نیز علاوه بر این که صرفه اقتصادی ندارند، از هماهنگی با نیاز داخل و پشتیبانی لازم بی بهره اند، نیاز به این سیستم های مدیریتی، به شکلی کارآمدتر، شدیدا احساس می شود. نیازی به یادآوری نیست که سرعت تصمیم گیری همیشه نقش مهمی در موفقیت تصمیمات دارد و این ویژگی تنها در شرایطی فراهم می شود که تمامی اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در اسرع وقت تحلیل و داده پردازی شوند.هوش تجاری و ابزار مرتبط با آن شامل راهبردها و فناوریهایی است که کسب و کارها برای تحلیل اطلاعات کسب و کار مورد استفاده قرار می دهند. با این تعریف حتی یک جدول ساده از اطلاعات فروش یک سازمان در یک دوره زمانی در گذشته می تواند جزئی از ابزار هوش تجاری به شمار بیاید. آنچه اهمیت ابزار مورد استفاده در تصمیم گیری را بالاتر میبرد، قابلیت آن در چند زمینه است: آسانی کابرد، غنای اطلاعات، به روز بودن، چند وجهی بودن و ارزش-محور بودن.

دردنیای رو به رشد فناوری، کم هزینه ترین و موثرترین جنبه این رشد روزافزون حوزه نرم افزار است. در حوزه نرم افزار ارزش دانش، ایده پردازی و تجربه است که خود را متمایز می کند. چه بسا فعالیت های پرهزینه ای که کسب و کارها متحمل می شوند تا بخشی از ایرادات فعالیت های سازمان خود را برطرف کنند؛ حال آن که این اصلاحات با راه و روش های به صرفه تر نرم افزاری قابل اجرایند.