آدرس : خیابان شیراز جنوبی - پلاک 20
مجتمع سبز - طبقه هشتم - واحد جنوبی
کد پستی: 1436953969
 
تماس با ما : 88058327-021
ایمیل : info@kankashgaranco.com


اپلیکیشن های هوش تجاری موبایل


پلتفرم های تحت وب با وجود این که پیشرفت قابل توجهی در زمینه استفاده از فناوری اطلاعات در کسب و کارها به حساب می آیند اما خیلی زودتر از نرم افزارهای ویندوزی به نسل گذشته تعلق یافتند. امروزه همه کاربران عادی تلفن همراه هم انتظار دارند تمامی نیازهای خود را از طریق گوشی های هوشمند برآورده کنند. این انتظار قطعا در زمینه کسب و کار و برای مدیرانی که تصمیمات روزمره شان از انتخاب نزدیک ترین رستوران و کرایه اتومبیل و... حیاتی تر و تاثیرگذارترند بیشتر وجود دارد.

موبایل بودن (جابجایی) مدیران در برهه کنونی و در شرایطی که شرکت ها با هدف بهره وری از متمرکز نمودن تمامی واحدهای کسب و کار در یک محل خودداری می کنند امری اجتناب ناپذیر است. تصور کنید به عنوان یک مدیر در بازدید از یکی از انبارهای شرکت خود با تصمیم گیری مهمی مواجه شوید که برای اتخاذ آن نیازمند مجموعه ای از اطلاعات باشید، از گذشته تا امروز و حتی پیش بینی آنچه پیش رو خواهد بود. قطعا دسترسی به اطلاعات تحت وب گزینه مناسبی است اما اگر هر آنچه می خواهید همین الان در دستتان داشته باشید حتما احساس بهتری دارید.

اپلیکیشن های هوش تجاری مثل سایر اپلیکیشن هایی که به تدریج جایگزین وبسایت های مختلف شدند، به سرعت جای خود را در فضای کسب و کار هم باز و بازتر می کنند. به همین دلیل بیشتر شرکت های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات در کسب و کار در این زمینه هم فعال شده اند و همین امروز ده ها نمونه از این اپلیکیشن ها با قابلیت های متفاوت در بازار موجودند. این روند آسان سازی دسترسی به اطلاعات یکجا و در یک آن و در هر مکانی برای هر مدیری یک نعمت محسوب می شود. این دسترسی هم تنها به مدیران ارشد یا میانی محدود نمی شود و یافتن راه حل های عملی برای کمک به فعالیت های روزانه تمامی ارکان هر سازمانی با استفاده از اپلیکیشن های موبایل جنبشی است که به زودی فراگیر خواهد شد!اپلیکیشن های customize شده کنکاشگران آسا ترکیبی از نسخه های قابل اجرای نرم افزار هوش تجاری تحت وب بر روی گوشی موبایل و اپلیکیشن های مورد استفاده کاربران مستقر در نقاط حیاتی سازمان مثل نقطه فروش، انبار و هر جایی خارج از دفاتر مرکزی سازمانها هستند. استفاده از تبلت و موبایل در نقاط فروش می تواند بسیار گسترده تر از چاپ فاکتور عملکرد داشته باشند و عدم استفاده از این پتانسیل بالا با توجه به پیشرفت روزافزون ارتباطات و دیتای همراه نابخشودنی است.